index, www.OknaZelený

Montáže a prodej plastových, hliníkových a střešních oken

Dřevěná okna a dveře — EUROOKNA

Patří k dobrému a kvalitnímu bydlení. Samozřejmě dnešní výplně stavebních otvorů jsou vyrobeny a povrchově upraveny nejmodernějšími technologiemi, v souladu s nejpřísnějšími evropskými normami (ČSN 746101).

Eurookna jsou vyráběna z kvalitních jehličnanových lamel lepených do třívrstvého hranolu, aby byla zabezpečena jejich stabilita a tvarová stálost. Na přání můžeme dodat i okna dubová, nebo okna z exotických dřevin.

Okna jsou vybavena jednoduše ovladatelným celoobvodovým kováním a zasklena izolačním dvojsklem, těsněna silikonovým těsněním, napuštěná a povrchově chráněná velmi odolnými nátěry.

Dobře vyrobená Eurookna tak mají výborně akusticko–izolační vlastnosti, vynikající pevnost i stálost, dlouhodobě odolávají povětrnostním vlivům a nabízejí široké možnosti tvarového zpracování.

Co zůstává je tradiční přírodní a ekologický materiál charakteristický svoji výrazností, která obohacuje jak interiér, tak exteriér každé stavby.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna
System
Ermatik 5000/S • Softline • Ermatik—bronz

Vchodové dveře

Vchodové dveře

Profil IV 68/80 tloušťka rámu i křídla 68 mm okna jsou zhotovena z kvalitních lamel slepených do třívrstvého hranolu zajišťujícího spolehlivě tvarovou stálost

Kování ROTO celoobvodové, dokonale přitlačuje křídlo do rámu, klika je čtyřpolohová a umožňuje zavírání, otevírání a sklápění křídla (ventilace), speciální bezpečnostní tříbodový zámek

Sklo izolační dvojsklo — standardně 4–16–4 výběr skla dle Vašeho přání — ornamentní, zrcadlové, kouřové, bezpečnostní s širokým výběrem meziskelných příček tepelně i hlukově výborně izoluje podle provedení může být koeficient tepelného prostupu: kw=2,8 až 1,1 Wm–2K–1 zvuková izolace 32 až 50 dB