index, www.OknaZelený

Montáže a prodej plastových, hliníkových a střešních oken

Vysokozdvižná a manipulační technika

Čelní motorové vozíky s hydrodynamickým měničem mají standardní koncepci s převodovkou a diferenciálem jsou vhodné pro veškerou nakládku a vykládku zboží či pro převoz a zavážení materiálu především v otevřeném prostoru. Čelní dieselové a benzín/plynové vozíky vynikají jednoduchostí obsluhy, nízkými náklady na provoz a údržbu včetně cenově dostupných náhradních dílů. Vozíky jsou vybaveny motory ISUZU popř. NISSAN, které jsou vysoce spolehlivé, mají nízkou hlučnost a splňují emisní limity EURO 2.

Vysokozdvižné vozíky v provedení LPG jsou standardně osazeny přepínačem BENZIN/LPG. Dodávají se v dvojím provedení, a to s plynem v klasické LPG bombě nebo přímo s LPG nádrží.

vysokozdvižné vozíky
• paletizační vozíky • nízkozdvižné vozíky • vysokozdvižné vozíky •

 

pramac logo

PRAMAC Group je třetím největším výrobcem v Evropě a patým ve svetě v oboru výroby drobné manipulační techniky a elektroagregátů. Neustálým vývojem a inovací svých produktů dokáže pružně reagovat na stále se zvyšující nároky na kvalitu výrobků a potřeb zákazníka. Plně automatizovaný systém výroby je zárukou dokonalého výrobku a proces povrchové úpravy práškovými barvami zajišťuje vynikající a trvanlivý povrch. Dlouhá životnost je dána trvanlivostí, která je charakteristickou vlastností všech vozíků PRAMAC.

Ručně vedené vozíky společnosti PRAMAC jsou vhodné do nejnáročnějších provozů. Některé řady jsou určeny pro přímou náhradu za vysokozdvižné vozíky.