index, www.OknaZelený

Montáže a prodej plastových, hliníkových a střešních oken

Střešní okna — KUBESO

ilustrační foto

Bytová střešní okna KUBESO jsou určena k pevnému zabudování do šikmé střešní konstrukce o sklonu 15°- 85°, za účelem prosvětlení a odvětrání podkrovních místností. Jsou řešena jako okna kyvná, konstrukce rámu a křídla je zhotovena z lepeného masivu borového dřeva impregnovaného fungicidním napouštědlem. Na základní impregnaci jsou naneseny vysokotlakou metodou dvě vrstvy vodou ředitelného lazurovacího laku s UV filtrem.

střešní okno

Vnější oplechování a lemování je z hliníkového plechu s povrchovou úpravou barvy RAL 7022 nevyžadující údržbu. Konstrukce pantu umožňuje plynulé polohování křídla a 170° rozsah otáčení usnadňuje umývání vnější strany okna. K zajištění křídla pro větrání a mytí slouží dětská pojistka. Křídlo lze jednoduše vysadit z rámu, což usnadňuje montáž okna do střešní konstrukce.

Okna KUBESO jsou standardně osazena speciálním, izolačním, nízkoemisivním dvojsklem s měkkým pokovením plněným argonem dosahující výborné tepelně izolační vlastnosti. Použití těchto skel tedy zaručuje odolnost oken proti všem klimatickým vlivům, šetří náklady na vytápění a zajišťuje příjemné prostředí v místnosti.